مدل پله دوبلکس برای خانه کوچک

مدل پله دوبلکس برای خانه کوچک می تواند در زیباسازی این منازل نقش قابل توجهی داشته باشد و نمای زیبایی را ایجاد نماید.

 

نقش پله های دوبلکس در زیبایی منزل

پله ها می توانند زیبایی منزل شما را افزایش دهند البته چگونگی قرار گیری آنها و نیز طرح شان باید متناسب با ساختار اصلی و دکوراسیون منزل شما باشد. شما می توانید طرح های زیادی از انواع پله های دوبلکس را مشاهده کنید اما در ابتدا باید نیازمندی‌های خود را مشخص کرده و سپس دست به انتخاب بزنید.

جنس و طرح پله های دوبلکس می تواند جذابیت منزل شما را افزایش داده و بالعکس کم کند. امروزه نه تنها در کشور ما بلکه در سایر کشورهای جهان استفاده از پله های دوبلکس در منازل به چشم می خورد. پله های دوبلکس در برخی مکان ها مانند شرکت ها ادارات موسسات و غیره نیز کاربرد دارد امروز در برخی از سوپرمارکت ها و بوتیک ها نیز از انواع پله های دوبلکس استفاده می شود این پله ها می تواند دکوراسیون چنین مکان هایی را جذابت تر کرده و سبب جذب مشتری به این مکان ها شود.

پله-پیچ-ها

 

پله های دوبلکس مناسب برای منزل های کوچک

همانطور که گفته شد شما باید پله های دوبلکس را متناسب با دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید در برخی مواقع منزل شما فضای بسیار کافی برای استفاده از پله های دوبلکس در ابعاد بزرگ تر ندارد به همین دلیل بهتر است از چنین پله هایی با ابعاد کوچک تر و حجم کمتر استفاده کنید این پله های کم حجم علاوه بر این که می تواند نیاز شما را برطرف کند زیبایی و جذابیت خاص خود را دارد شما می توانید انواع مختلفی از این پله ها را با کمترین حجم و در جنس های مختلف مشاهده کنید.

البته متراژ و جنس این پله ها در قیمت تاثیرگذار خواهد بود. اگر دارای منزل بسیار کوچکی هستید و نیاز شما به پله های دوبلکس نیز زیاد می باشد می توانید نوع دیگری از این پله ها که قابلیت جمع شدن نیز دارند استفاده کنید همچنین نمونه دیگری از پله های دوبلکس به گونه ای طراحی شده اند که در خارجی ترین قسمت منزل شما قرار گرفته هیچ فضای بخصوصی را اشغال نمی کند.

 

پله های دوبلکس تاشو

یکی از انواع پله های دوبلکس نمونه های تاشو آن می باشد این پله ها قابلیت باز و بسته شدن را دارند و با برق کار می کنند همچنین شما می توانید نمونه های دستی آن را نیز که با استفاده از نیروی انسانی باز و بسته می شود پیدا کنی این پله ها فضای بسیار کمی را به خود اختصاص می‌دهند به گونه ای که شما می توانید در صورت عدم استفاده از آنها آن را جمع کنید اکثر پله های دوبلکس تاشو از جنس فلز می باشد.

این پله ها به گونه ای طراحی شده اند که با استفاده از یک کنترل ساده و نیروی برق بتوانند به راحتی باز و بسته شود و شما از آن استفاده کنید نوع آلیاژ بکار رفته در این نوع پله های دوبلکس در قیمت آن تاثیر گذار می باشد برای استفاده از آنها ابتدا لازم است ابعاد محل مورد نظر خود را اندازه گیری کنید سپس آن را تهیه کرده از آن استفاده کنید .

توجه داشته باشید که نصب پله های دوبلکس تاشو باید توسط یک استاد کار در این زمینه انجام شود مخصوصا اگر پله با نیروی الکتریسیته کار می کند زیرا در این صورت محل مورد نظر نیاز به برق کشی نیز خواهد داشت پله های دوبلکس تاشو قابلیت جابجایی نیز دارند و شما می توانید در صورت عدم استفاده و یا جابجایی آنها را باز کرده بعد از آن ها استفاده کنید.

پله-های-دوبلکس-تاشو

 

پله پیچ ها

یکی دیگر از انواع پله ها که برای منزل های کوچک مناسب می باشند پله پیچ ها هستند این پله ها فضاب بسیار کمی را اشغال می کند همچین استفاده از آن ها بسیار امن و راحت خواهد بود و شما می توانید نمونه های زیادی از آن را با توجه به دکوراسیون منزل خود انتخاب کرده و استفاده کنید پله پیچ ها در جنس های مختلف مانند فلزی چوبی پلاستیکی شیشه ای و غیره وجود دارند. قیمت پله پیچ ها با توجه به متراژ منزل شما برای محل درخواستی متفاوت خواهد بود.شما می توانید با مراجعه به سایت های اینترنتی در این زمینه یک پله مناسب برای منزل کوچک خود انتخاب کرده و از آن استفاده کنید.

مشاوره ی انلاین
پله معلق چوبی

پله معلق چوبی

پله معلق چوبی یکی از اصلی‌ ترین مواردی که در ساختمان سازی مورد توجه قرارمی‌گیرد استفاده از مواردی است که زیبایی  محیط را بیشتر می‌کنند.

ادامه ی مطلب »
پله چرخشی

پله چرخشی

پله چرخشی  پله چرخشی چیست ؟  در حال حاضر یکی از پر استفاده ترین نوع پله ها، پله چرخشی می باشد.این پله ها با داشتن

ادامه ی مطلب »
پله پیچ

پله اسپیرال

پله اسپیرال  پله های اسپیرال انواعی از پله پیچ ها هستند که در طرح ها و شکل های مختلف قابل مشاهده و سفارش هستند.شما باید برای

ادامه ی مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.