پله اسپیرال

 پله های اسپیرال انواعی از پله پیچ ها هستند که در طرح ها و شکل های مختلف قابل مشاهده و سفارش هستند.
شما باید برای استفاده از آن‌ها به نیازمندی خود و نیز دکوراسیون آپارتمان تان توجه داشته باشید تا بتوانید گزینه مناسبی از آن را انتخاب کنید.
این نوع پله ها معمولاً با استفاده از متریال های مختلف قابل تهیه هستند که این متریال به کار رفته در آن می تواند تاثیر بسزایی در هزینه های ارائه شده برای شما داشته باشند.
در این بخش قصد معرفی انواع پله‌های اسپیرال و سایر اعضای موثر در آن را به شما معرفی کنیم.

پله اسپیرال تیراهنی

این نوع پله ها معمولاً برای ساخت پله در داخل از منزل و آپارتمان کاربردی ندارد و از آن بیشتر در خارج از منزل استفاده می شود.
برای مثال در حال حاضر برای ساخت بسیاری از پل ها از انواع این پله های تیراهنی استفاده می‌شود.
این نوع پله‌های اسپیرال معمولا از مقاومت بالایی برخوردار هستند به همین دلیل گزینه مناسبی از پله برای چنین مکان هایی خواهند بود.
در ساختار این پله ها معمولا از فلزاتی مانند آهن و فولاد استفاده می‌شود.
در حال حاضر برای ساخت پله های اضطراری و نیز پله‌های تراس از انواع پله های اسپیرال پیراهنی استفاده می‌شود.
این نوع پله های اسپیرال معمولاً زیبایی منحصر به فرد و یا زیادی ندارند به همین دلیل از آن ها در داخل از منزل استفاده نمی شود.
از طرف دیگر برای ساخت آن ها طراحی و نقش و نگارهای خاصی به کار گرفته نمی شود و به صورت ساده در محل مورد نظر کار گرفته خواهند شد.
این نوع از پله های اسپیرال معمولاً ظاهری چرخشی و پیچ خورده دارند.

پله اسپیرال

پله تک محور کنسولی

 اگر به دنبال یک پله منحصر به فرد و زیبا می باشید.
استفاده از پله های اسپیرال تک محور کنسولی گزینه مناسبی برای شما خواهد بود این پله ها به نام پله معلق نیز مشهور هستند.
در واقع برای ساخت آن ها از محور مخصوصی استفاده می‌شود و با استفاده از ترفند خاصی آن را در کناره های دیوار قرار می دهند.
اما برای این کار ابتدا تکیه‌گاهی مناسب در آن ایجاد می‌کنداستفاده از پله های اسپیرال در بسیاری از منازل شیک و مدرن قابل مشاهده خواهند بود.
برای ساختار آن معمولاً از متریال های گوناگون همانند انواع پلی استرها فلزات و یا چوب ها استفاده می شود.
برای نصب این پله ها ابتدا باید تکیه گاهی مناسب در کنار دیوار برای آن احداث شود تا بتوان با استفاده از آن پله ها را در محلی مناسب قرار داد برای حفظ امنیت و نیز اطمینان خاطر در هنگام استفاده از این پله ها آن ها را به صورت افقی به کار می‌برد و چرخش و یا پیچ خاصی در آن وجود نخواهد داشت.
شما می توانید با مراجعه به سایت های اینترنتی و ژورنال ها در این زمینه انواع مختلفی از پله های اسپیرال معلق را مشاهده کنید.

پله اسپیرال

پله اسپیرال دو محور

 اگر به دنبال یک پله مجلل و زیبا برای آپارتمان خود می باشید ما به شما استفاده از پله اسپیرال دو محور را توصیه می‌کنیم این پله ها از زیبایی و جذابیت بالایی برخوردار هستند و ظاهری شیک و جذاب به منزل شما خواهند داد.
این پله ها معمولاً در ساختار بسیاری از هتل ها و رستوران ها نیز استفاده می شود.
در حال حاضر شما می توانید در برخی از فروشگاه ها و بوتیک ها استفاده از این پله ها را مشاهده کنید زیرا نصب آن ها می تواند بر زیبایی محل موردنظر بیافزاید و در جذب مشتری نیز موثر می باشد.
پله های اسپیرال دو محور معمولاً وسعت زیادی را به خود اختصاص می‌دهند و به همین دلیل نمی‌شود در منزل های کوچک از آن استفاده کرد در ساخت پله های اسپیرال دو محور معمولا از انواع چوب و یا فلزات استفاده می شود و شما می توانید طرح ها و نمونه های مختلفی از آن را در مکان های زیادی مشاهده کنید.
در هنگام احداث پل های اسپیرال دو محور باید توجه و مهارت خاصی به کار گرفته شود زیرا این پله ها به گونه ای طراحی می شوند که اندازه زاویه ها در هنگام نصب تخته ها بسیار مهم می باشد.
با توجه به این موضوع قبل از نصب باید کلیه اندازه گیری ها به صورت دقیق انجام شود.

مشاوره ی انلاین
پله معلق چوبی

پله معلق چوبی

پله معلق چوبی یکی از اصلی‌ ترین مواردی که در ساختمان سازی مورد توجه قرارمی‌گیرد استفاده از مواردی است که زیبایی  محیط را بیشتر می‌کنند.

ادامه ی مطلب »
پله چرخشی

پله چرخشی

پله چرخشی  پله چرخشی چیست ؟  در حال حاضر یکی از پر استفاده ترین نوع پله ها، پله چرخشی می باشد.این پله ها با داشتن

ادامه ی مطلب »
پله پیچ

پله اسپیرال

پله اسپیرال  پله های اسپیرال انواعی از پله پیچ ها هستند که در طرح ها و شکل های مختلف قابل مشاهده و سفارش هستند.شما باید برای

ادامه ی مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.